De film vertelt het waargebeurde verhaal van regisseur en vliegtuigbouwer Howard Hughes. Vanuit een fascinatie voor vliegtuigen probeert Hughes vanaf de jaren '30 voortdurend de grenzen op dit gebied te verleggen. Ondertussen heeft hij twee liefdesaffaires met Hollywood legendes Katharine Hepburn en Ava Gardner en ondervindt hij steeds meer problemen van zijn smetvrees.
Nee, helaas is The Aviator nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Sanford R. Climan | Producer |
Camera | Robert Richardson | Director of Photography |
Production | Ellen Lewis | Casting |
Costume & Make-Up | Sandy Powell | Costume Design |
Production | Charles Evans Jr. | Producer |
Directing | Martin Scorsese | Director |
Production | Michael Mann | Producer |
Production | Graham King | Producer |
Art | Luca Tranchino | Art Direction |
Art | Francesca Lo Schiavo | Set Decoration |
Sound | Howard Shore | Original Music Composer |
Writing | John Logan | Screenplay |
Art | Dante Ferretti | Production Design |
Costume & Make-Up | Cheryl Beasley Blackwell | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Morag Ross | Makeup Department Head |
Editing | Thelma Schoonmaker | Editor |
Production | Lucie Robitaille | Casting |
Art | Claude Paré | Supervising Art Director |
Art | Robert Guerra | Supervising Art Director |
Crew | Scott Sohan | Visual Effects Editor |
Costume & Make-Up | Toby Bronson | Set Costumer |
Crew | Denny Caira | Transportation Coordinator |
Crew | Jean-Philippe Berubé | Video Assist Operator |
Art | William J. Law III | Set Designer |
Crew | Travis Call | Sound Recordist |
Visual Effects | Robert Legato | Visual Effects Supervisor |
Directing | Martha Pinson | Script Supervisor |
Art | Charlotte Raybourn | Art Department Coordinator |
Art | Christina Ann Wilson | Assistant Art Director |
Visual Effects | Julia Frey | Visual Effects Producer |
Camera | Francois Archambault | Steadicam Operator |
Production | Céline Daignault | Location Manager |
Costume & Make-Up | Réjean Forget | Hairstylist |
Art | Viviane Vallée | Art Department Coordinator |
Crew | Giovanni Di Simone | Sound Recordist |
Sound | Tom Fleischman | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Mat Beck | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Denise Ballantyne | Visual Effects Producer |
Lighting | Eames Gagnon | Gaffer |
Art | David C. Potter | Leadman |
Sound | Marko Costanzo | Foley |
Visual Effects | Ron Ames | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Monica Haynes | Set Costumer |
Sound | Jennifer Dunnington | Music Editor |
Sound | Eugene Gearty | Supervising Sound Editor |
Sound | Wyatt Sprague | Sound Effects Editor |
Art | Lucie Fournier | Sculptor |
Visual Effects | Robert Stromberg | Visual Effects Supervisor |
Crew | Jean Frenette | Stunt Coordinator |
Camera | John Skotchdopole | Camera Operator |
Crew | Larry Kaplan | Unit Publicist |
Crew | Adam Gerstel | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Kim Lee | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Louis Morin | Visual Effects Producer |
Crew | Tim Monich | Dialect Coach |
Crew | Michael Jackman | Post Production Supervisor |
Art | Doris Simard | Art Department Coordinator |
Production | Robin Citrin | Location Manager |
Art | Gaétan Marsolais | Art Department Coordinator |
Art | Bill Iiams | Construction Coordinator |
Sound | Philip Stockton | Supervising Sound Editor |
Sound | Jay Peck | Foley |
Visual Effects | Crys Forsyth-Smith | Visual Effects Producer |
Camera | Andrew Cooper | Still Photographer |
Production | Matthias Deyle | Producer |
Production | Chris Brigham | Executive Producer |
Production | Leonardo DiCaprio | Executive Producer |
Production | Colin Cotter | Executive Producer |
Production | Dan Maag | Line Producer |
Production | Volker Schauz | Executive Producer |
Production | Bob Weinstein | Executive Producer |
Production | Rick Schwartz | Executive Producer |
Production | Aslan Nadery | Executive Producer |
Production | Martin Scorsese | Executive Producer |
Production | Philip Schulz-Deyle | Line Producer |
Production | Joseph P. Reidy | Co-Producer |
Production | Harvey Weinstein | Executive Producer |
Production | Rick Yorn | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Cydney Cornell | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Carolyn Elias | Key Hair Stylist |
Editing | Scott Brock | First Assistant Editor |
Sound | Randall Poster | Music Supervisor |
Editing | Tom Foligno | First Assistant Editor |
Costume & Make-Up | David Davenport | Costume Supervisor |
Crew | H. Leah Amir | Craft Service |
Directing | John Trujillo | Layout |
Camera | Herb Ault | Key Grip |
Costume & Make-Up | Kathryn Blondell | Hair Department Head |
Crew | Grady Campbell | Sequence Leads |
Art | Genevieve Ferderber | Art Department Assistant |
Lighting | John R. Manocchia | Rigging Gaffer |
Crew | Jack Stern | Studio Teachers |
Art | Lori A. Balton | Location Scout |
Crew | Cynthia Beckert | Stand In |
Lighting | Stéphane Byl | Electrician |
Production | Danielle Boucher | Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Duncan Jarman | Prosthetic Makeup Artist |
Crew | Alison Cannon | Production Controller |
Visual Effects | Matthew Collorafice | Digital Compositors |
Camera | Tim Arasheben | Camera Technician |
Crew | Colin Dennis | Carpenter |
Crew | Melanie Banders | Loader |
Crew | Angela Beresford | Post Production Assistant |
Sound | Eugene Gearty | Sound Designer |
Visual Effects | Robert Spurlock | Mechanical Designer |
Art | Jimmy Garcia | Painter |
Production | Jan Foster | Unit Production Manager |
Production | Alison Harstedt | Production Accountant |
Visual Effects | R. Bruce Steinheimer | Special Effects Supervisor |
Production | Jim Kontos | Unit Manager |
Costume & Make-Up | Carrie Wilksen | Set Dressing Supervisor |
Crew | Tyler W. Gaisford | Picture Car Coordinator |
Crew | Joe Rystrom | Set Medic |
Crew | Aaron C. Fitzgerald | Set Production Assistant |
Sound | Carl Fischer | Boom Operator |
Visual Effects | Pepe Valencia | Animation Supervisor |
Visual Effects | Kevin Field | Visual Effects Coordinator |
Art | Tim Ackers | Standby Painter |
Costume & Make-Up | Marjorie McCown | Assistant Costume Designer |
Crew | Reuben Pasquini | Software Engineer |
Production | Jennifer Euston | Casting Associate |
Sound | Chris Fielder | Assistant Sound Editor |
Art | Leigh-Alexandra Jacob | Lead Painter |
Sound | Petur Hliddal | Sound Mixer |
Production | Annie Godin | Line Producer |
Camera | Dana Gonzales | Additional Camera |
Costume & Make-Up | Paul Hotte | Set Dressing Artist |
Crew | Danny Braet | Digital Effects Supervisor |
Crew | Gina August | Driver |
Crew | Michael Crowe | Propmaker |
Art | Hope M. Parrish | Property Master |
Sound | Hal Levinsohn | ADR Editor |
Sound | Jacob Ribicoff | Foley Editor |
Sound | Nicholas Renbeck | Dialogue Editor |
Sound | Kam Chan | Foley Editor |
Sound | Fred Rosenberg | Dialogue Editor |
Sound | Laura Civiello | Dialogue Editor |
Sound | Kenton Jakub | ADR Editor |
Directing | Joseph P. Reidy | First Assistant Director |
Sound | Steven Visscher | Foley Editor |
Directing | Peter Dress | Second Second Assistant Director |
Art | Dan Perri | Title Designer |
Costume & Make-Up | Emilie Gauthier | Extras Makeup Artist |
Production | Meghan Rafferty | Casting Assistant |
Costume & Make-Up | Julie Alexandra Lepage | Wardrobe Assistant |
Crew | Carole J. Guignard | Administrative Assistant |
Production | Tony Buccola | Art Department Production Assistant |
Crew | John Gendron | Head Driver |
Crew | Michel Leduc | Security Coordinator |
Editing | Erin Crackel | Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Simon Rose | Prosthetic Makeup Artist |
Directing | Robert Legato | Second Unit Director |
Art | Jose Fernando Varela | Assistant Set Dresser |
Production | Denis Paquette | Assistant Location Manager |
Production | Daniela De Carlo | Production Assistant |
Crew | Chuck Hessey | Pyrotechnician |
Sound | Marissa Littlefield | Supervising ADR Editor |
Visual Effects | Gerardo Ortiz | Visual Effects Assistant Editor |
Camera | Doug Chartier | Dolly Grip |
Visual Effects | Richard Stutsman | Pyrotechnic Supervisor |
Directing | Vernon Davidson | Additional Second Assistant Director |
Art | Ray Légaré | Head Greensman |
Sound | Phillip Fuller | Sound Mix Technician |
Visual Effects | Grant Anderson | Visual Effects Technical Director |
Editing | Paul McGhee | Digital Color Timer |
Production | Gerrard Coffey | First Assistant Accountant |
Production | Adriana Poblano | Travel Coordinator |
Costume & Make-Up | Kenn Smiley | Key Costumer |
Visual Effects | A.J. Raitano | Visual Effects Camera |
Camera | Juliet Verni | Assistant Camera |
Sound | Tom Roberts | Music Arranger |
Crew | Bill Hempel | Pilot |
Directing | Fabrice Barrilliet | Additional Third Assistant Director |
Production | Jeff Barnes | Production Executive |
Directing | Geneviéve Duguay | Third Assistant Director |
Production | Frederik Joly | Assistant Unit Manager |
Production | Sue Smith | Production Secretary |
Sound | George A. Lara | Foley Mixer |
Camera | Renee Olsen | Camera Production Assistant |
Costume & Make-Up | Blanche Boileau | Wardrobe Supervisor |
Crew | Craig Hosking | Aerial Coordinator |
Production | David Greenbaum | Executive Assistant |
Production | Marianne Bower | Researcher |
Costume & Make-Up | Tahira Herold | Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Julie Amyot | Extras Dresser |
Visual Effects | Paul Graff | Compositing Supervisor |
Costume & Make-Up | Cynthia Black | Costumer |
Sound | Jim Dunbar | Music Coordinator |
Crew | Izabela Krawczynska | Assistant Craft Service |
Production | Guylaine Boucher | Assistant Production Coordinator |
Lighting | Ian Kincaid | Chief Lighting Technician |
Lighting | Simone Perusse | Lighting Programmer |
Production | Gino Falla | Second Assistant Accountant |
Sound | Michael Miller | ADR Mixer |
Crew | Jacques Belair | Special Effects Technician |
Production | David H. Kramer | ADR Voice Casting |
Editing | Nicolae Ilies | Colorist |
Costume & Make-Up | Cookie Lopez | Dresser |
Art | Cathy Scorsese | Assistant Property Master |
Sound | David Boulton | ADR Recordist |
Crew | Allan Padelford | Stunt Driver |
Editing | Stephanie Ito | Digital Intermediate Producer |
Sound | Stewart Lerman | Music Producer |
Visual Effects | Jonathan Stone | Digital Effects Producer |
Costume & Make-Up | Jean-Jacques Dion | Hairdresser |
Art | Ann Knight | Set Buyer |
Editing | Ron Barr | Digital Intermediate Editor |
Visual Effects | Dylan Cole | Matte Painter |
Visual Effects | Cynthia Aragon | Rotoscoping Artist |
Costume & Make-Up | Martine Gagnon | Costume Assistant |
Art | Jocelyn Clouàtre | Swing |
Sound | Marko Costanzo | Foley Artist |
Production | Stuart Macphee | Post Production Coordinator |
Lighting | Mark Hadland | Assistant Chief Lighting Technician |
Directing | Christopher Surgent | Second Assistant Director |
Visual Effects | David E. Franks | Visual Effects Compositor |
Camera | Jennifer Ann Henry | Additional Second Assistant Camera |
Camera | Christian Bertrand | Best Boy Grip |
Crew | Raymond Ducasse | Animal Coordinator |
Visual Effects | Allen Lewonski | CG Artist |
Lighting | Claude Fortin | Key Rigging Grip |
Crew | Steve Riley | Key Special Effects |
Costume & Make-Up | Martin Lapointe | Hairdresser |
Costume & Make-Up | Tina Harrelson | Key Makeup Artist |
Camera | Gregor Tavenner | First Assistant "A" Camera |
Camera | Jamie Felz | First Assistant "B" Camera |
Lighting | Eric Leach | Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Carol Pershing | Additional Hairstylist |
Lighting | Nicolas Venne | Rigging Gaffer |
Costume & Make-Up | Erin Wooldridge | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Michelle Vittone | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Greg Nelson | Makeup Artist |
Camera | Martin Lebel | First Assistant "B" Camera |
Costume & Make-Up | Réjean Forget | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Ric Sagliani | Makeup Artist |
Lighting | Martin St-Antoine | Key Rigging Grip |
Camera | Chloé Giroux-LaChance | Second Assistant "B" Camera |
Costume & Make-Up | Audrey L. Anzures | Assistant Hairstylist |
Costume & Make-Up | Shirley Dolle | Additional Hairstylist |
Costume & Make-Up | Vasilios Tanis | Makeup Artist |
Camera | Claude Beauchamp | Second Assistant "A" Camera |
Costume & Make-Up | Colleen Quinton | Key Makeup Artist |
Camera | Kelly Uchimura | Second Assistant Camera |
Camera | Mikey Bertrand | Key Grip |
Costume & Make-Up | Sian Grigg | Makeup Artist |
Camera | Philip C. Pfeiffer | Second Unit Director of Photography |
Visual Effects | George Ho | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Blaine Kennison | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Victor Schutz | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Matthew A. Rubin | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Sarah M. Sweeney | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Don Lee | Visual Effects Compositor |
Visual Effects | Tami Goldsmith | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Eric Tablada | Visual Effects Technical Director |
Production | Kurt Leitner | Art Department Production Assistant |
Art | Isabelle Côté | Graphic Designer |
Crew | Jonathan Stone | Digital Effects Producer |
Visual Effects | Bonjin Byun | Visual Effects Technical Director |
Art | Annie Pomerleau | Art Department Assistant |
Art | Lori Rowbotham | Assistant Art Director |
Crew | Peter G. Travers | Digital Effects Supervisor |
Visual Effects | Fish Essenfeld | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Amanda Morrison | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Dave R. Howe | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Jonathan Litt | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Winston Quitasol | Visual Effects Technical Director |
Crew | Eliza Coleman | Stunts |
Crew | Doug Coleman | Stunt Coordinator |
Crew | Matthew Dickens | Choreographer |
Crew | Donna Keegan | Stunts |
Crew | Keith Campbell | Stunts |
Crew | Hélèna Laliberté | Stunts |
Crew | Joey Box | Stunts |