De pas afgestudeerde Jaime Reyes keert vol grootse plannen voor de toekomst terug naar huis, maar komt er al snel achter dat daar veel is veranderd. Terwijl hij zoekende is naar zijn plek op deze wereld, brengt het lot onverwachts een oud relikwie van buitenaardse technologie op zijn pad: de Scarabee. Als de Scarabee hem verkiest als symbiotische gastheer, komt hij in het bezit van een waanzinnige uitrusting met onvoorstelbare, maar ook onvoorspelbare krachten. Daarmee verandert zijn leven voorgoed en wordt hij de superheld Blue Beetle.
Nee, helaas is Blue Beetle nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Costume & Make-Up | Jacqueline Bell | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Mollie Ennis | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Brittanie Cruz | Makeup Artist |
Art | Stephanie L. Allen | Set Decoration Buyer |
Costume & Make-Up | Edward T. Hanley | Costume Supervisor |
Art | Margaret Ditre | Set Designer |
Sound | Luis Galdames | Sound Effects Editor |
Art | Juan Cervantes | Set Dresser |
Sound | Christopher Moriana | Foley Artist |
Sound | Darren Sunny Warkentin | Supervising Sound Editor |
Art | Chris Cortner | Set Designer |
Costume & Make-Up | Kimberly Jones | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Maegan Robinson | Set Costumer |
Sound | Darrin Mann | Foley Mixer |
Sound | Chris Terhune | Sound Designer |
Costume & Make-Up | JT Franchuk | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Susan Reilly LeHane | Makeup Artist |
Sound | Andrew DeCristofaro | Supervising Sound Editor |
Art | Colton Comans | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Addy Steigerwalt | Set Costumer |
Art | Rusty Grimes II | Set Dresser |
Art | George Lee | Set Designer |
Art | Yolande Thame | Set Designer |
Art | Diem Ngo | Assistant Art Director |
Art | Tina Cianfaro Watson | Set Decoration Buyer |
Visual Effects | Arian Nikjeh | Visual Effects Producer |
Sound | Jeffrey Roy | ADR Mixer |
Crew | Mike Norton | Thanks |
Art | Ellen Lampl | Graphic Designer |
Crew | Paris Cullins | Thanks |
Crew | Bobby Hernandez | Stunts |
Crew | Jaden Ponce | Stunts |
Crew | Jared Losano | Stunts |
Crew | Kade Pittman | Stunts |
Crew | Cully Hamner | Thanks |
Crew | Dan Didio | Thanks |
Art | Julian Ashby | Art Direction |
Art | Kristen McGary | Set Decoration Buyer |
Art | Aaron Kelly | Assistant Art Director |
Sound | Michael Payne | Sound Effects Editor |
Sound | Will Files | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | David Farmer | Sound Designer |
Crew | Maya Santandrea | Stunts |
Crew | Nicole Diane Rios | Stunts |
Crew | Richard Marrero | Stunts |
Production | Alice S. Kim | Co-Producer |
Sound | Alyson Dee Moore | Foley Artist |
Lighting | Stephen Grum | Chief Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Amanda Bianchi | Key Makeup Artist |
Crew | Keith Giffen | Thanks |
Crew | John Rogers | Thanks |
Crew | Will Eisner | Thanks |
Crew | Joe Gill | Thanks |
Crew | Steve Ditko | Thanks |
Art | Emma Sparer | Set Designer |
Art | Sara Corral | Graphic Designer |
Sound | Jason Oliver | ADR Mixer |
Sound | Tami Treadwell | ADR Mixer |
Sound | Mark Paterson | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Jeri Baker | Hair Department Head |
Sound | Whit Norris | Production Sound Mixer |
Sound | Will Files | Sound Designer |
Sound | Tony Lamberti | Sound Effects Editor |
Crew | Efka Kvaraciejus | Stunts |
Sound | Bruce Tanis | Foley Supervisor |
Costume & Make-Up | Robert Wilson | Key Hair Stylist |
Crew | Emely Cartagena | Stunts |
Sound | Angelo Palazzo | Sound Effects Editor |
Sound | Lee Gilmore | Supervising Sound Effects Editor |
Crew | David Siegel | Thanks |
Crew | Roberto Gómez | Thanks |
Crew | Len Wein | Thanks |
Crew | Jack Kirby | Thanks |
Lighting | Stephen Grum | Gaffer |
Camera | Angel Pastrana | Grip |
Visual Effects | Chad Wiebe | Visual Effects Supervisor |
Camera | Christopher M. Bauer | Grip |
Visual Effects | James Schembri | Visual Effects Producer |
Production | Kristi Lugo | Casting Associate |
Visual Effects | Malcolm Humphreys | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Katrin Arndt | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Oliver Schulz | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Clement Zveguintzoff | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Russell Earl | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Sarah Swick | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Tini Wider | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Samuel Tremblay | Visual Effects |
Camera | Natasha I. Nieves | Grip |
Visual Effects | Ryan Wilk | Visual Effects Producer |
Editing | Craig Alpert | Editor |
Art | Jon Billington | Production Design |
Production | John Rickard | Producer |
Production | Walter Hamada | Executive Producer |
Camera | Pawel Pogorzelski | Director of Photography |
Production | Peter Safran | Producer |
Visual Effects | Mark Hawker | Special Effects Supervisor |
Art | Ricky Aguirre | Art Direction |
Art | Nathan Krochmal | Art Direction |
Art | Arielle Ness-Cohn | Art Direction |
Directing | Ben White | Second Assistant Director |
Directing | Jody Blose | Script Supervisor |
Directing | K.C. Hodenfield | First Assistant Director |
Art | Jay Pelissier | Supervising Art Director |
Sound | Kevin Cerchiai | Boom Operator |
Production | Anna Elisa Mackowiak | Production Supervisor |
Writing | Gareth Dunnet-Alcocer | Writer |
Art | Jennifer M. Gentile | Set Decoration |
Production | Marisol Roncali | Casting |
Art | Artie Contreras | Art Direction |
Production | Chelsea Ellis Bloch | Casting |
Directing | Jeffrey F. January | Second Unit First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Nix Herrera | Special Effects Makeup Artist |
Sound | Bobby Krlic | Original Music Composer |
Production | Galen Vaisman | Executive Producer |
Visual Effects | Kelvin McIlwain | Visual Effects Supervisor |
Production | Zev Foreman | Producer |
Production | Garrett Grant | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Andy Clement | Prosthetic Designer |
Camera | Christopher TJ McGuire | "A" Camera Operator |
Camera | Christopher TJ McGuire | Steadicam Operator |
Directing | J.J. Perry | Second Unit Director |
Sound | Season Kent | Music Supervisor |
Costume & Make-Up | Mayes C. Rubeo | Costume Design |
Art | Eric Townsend | Set Dresser |
Camera | Hopper Stone | Still Photographer |
Crew | Renae Moneymaker | Stunts |
Crew | Monica Lopez Aleman | Stunts |
Crew | Daniel Graham | Stunts |
Crew | William Tang | Stunts |
Crew | Jon Valera | Stunt Coordinator |
Crew | Bobby Jordan | Stunts |
Crew | Jwaundace Candece | Stunts |
Crew | Matthew Austin Murray | Stunts |
Crew | Erin Haus | Stunts |
Crew | Miguel-Andres Garcia | Stunts |
Crew | Caleb Spillyards | Stunts |
Crew | Michael D. Jenkins | Stunts |
Crew | Geo Corvera | Stunts |
Crew | Jewelianna Ramos-Ortiz | Stunts |
Crew | Lenny Cruz | Stunts |
Crew | Justin Ortiz | Stunts |
Crew | Ross Kohnstam | Stunts |
Crew | Erika Keck | Stunts |
Crew | Marché Day | Stunts |
Crew | Gianni Biasetti Jr. | Stunts |
Crew | Danya Bateman | Stunts |
Crew | Marian Green | Stunts |
Crew | Michelle Cortés | Stunts |
Crew | Alec Back | Stunts |
Crew | Tony Vo | Stunts |
Crew | John Dixon | Stunts |
Crew | Michelle Andrea Adams | Stunts |
Crew | Blanca Rosa Rosario | Stunts |
Crew | Michelle Rose | Stunts |
Crew | Rob King | Stunts |
Crew | Jenin Gonzalez | Stunts |
Crew | Diego Davila-Rivera | Stunts |
Crew | Kyle Murillo | Stunts |
Crew | Holly Dowell | Stunts |
Crew | Jeremy Marinas | Stunts |
Crew | Cara Marie Chooljian | Stunts |
Crew | Anis Cheurfa | Stunts |
Crew | Airon Armstrong | Stunts |
Production | K.C. Hodenfield | Co-Producer |
Directing | Ángel Manuel Soto | Director |