Zeke en William zijn rechercheurs die samen onderzoek doen naar een reeks gruwelijke misdaden. Ook Marcus, de vader van Zeke, wordt op de zaak gezet. De moordenaar blijkt het gemunt te hebben op de politie. Gaandeweg wordt duidelijk dat de zaak te maken heeft met Jigsaw en dat het werk van laatstgenoemde wordt voortgezet.
Ja! de film Spiral: From the Book of Saw is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.
Editing | Dev Singh | Editor |
Production | Jason Constantine | Executive Producer |
Production | Kevin Greutert | Executive Producer |
Production | Gregg Hoffman | Executive Producer |
Production | Stacey Testro | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Patrick Baxter | Special Effects Makeup Artist |
Production | Stephanie Gorin | Casting |
Costume & Make-Up | Silvia Platsis | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Keirsten Morris | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Randy Daudlin | Makeup Department Head |
Production | Ketura Kestin | Co-Producer |
Production | Peter Block | Executive Producer |
Sound | Mark Wilkening | ADR Mixer |
Art | Dhaval Jasani | Location Scout |
Crew | Hugh Goodden | Special Effects Technician |
Crew | Shawn Morris | Special Effects Technician |
Sound | Keith Elliott | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Daniel Moctezuma | Foley Recordist |
Sound | Tom Bjelic | Sound Editor |
Sound | John Laing | Sound Editor |
Sound | Steve Baine | Foley Artist |
Visual Effects | Tobias Kreißl | Visual Effects Supervisor |
Sound | Simon Miminis | Music Editor |
Sound | Mark Zsifkovits | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Mark Gingras | Supervising Sound Editor |
Sound | Jeffrey Roy | ADR Mixer |
Sound | Jordan Burg | Music Supervisor |
Sound | Xerxes Shuzhang Yang | Sound Editor |
Visual Effects | Jon Campfens | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Peter Denomme | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Pablo José Fuertes | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Tim Luecker | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Beau Parsons | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Jeff Skochko | Special Effects Supervisor |
Sound | Robert Woolfson | Sound Mixer |
Sound | Scott Greer | Music Supervisor |
Sound | Ormangoren Gurkan | Boom Operator |
Sound | William Kellerman | Foley Artist |
Sound | Angelo Raguso | Sound Designer |
Visual Effects | Rafael Pacheco | Visual Effects Coordinator |
Lighting | Ira Cohen | Gaffer |
Production | Paul Franklin | Location Manager |
Sound | Emilie Boucek | Sound Editor |
Directing | Nadia Guglieri | Script Supervisor |
Sound | Ahmar Bailey | Music Producer |
Art | Marc R. Taylor | Set Dresser |
Art | Farris Popat | Set Dresser |
Costume & Make-Up | François Dagenais | Special Effects Makeup Artist |
Art | Ines Rose | Art Direction |
Writing | Leigh Whannell | Characters |
Writing | James Wan | Characters |
Crew | Robert Racki | Stunt Coordinator |
Crew | Ermes Blarasin | Stunts |
Directing | David Sparkes | First Assistant Director |
Directing | Jonnie Katz | Second Assistant Director |
Crew | Branko Racki | Stunt Coordinator |
Crew | Mike Gow | Stunts |
Crew | Curtis Parker | Stunt Double |
Production | Marc Dassas | Production Manager |
Crew | Philip Stilman | Post Production Supervisor |
Crew | Shelley Cook | Stunts |
Crew | Joseph Racki | Stunt Double |
Crew | Eric Daniel | Stunt Double |
Crew | Billy Oliver | Stunts |
Crew | Mark Schneider | Stunts |
Camera | Michael Fylyshtan | Steadicam Operator |
Art | David Lewington | Assistant Art Director |
Art | Stefano Amelio | Set Dresser |
Crew | Branko Racki | Stunts |
Crew | Scott Cook | Stunt Driver |
Crew | Cecil Philips | Stunts |
Art | Martin Budd | Set Dresser |
Crew | Mike Chute | Stunts |
Camera | Liam Ward | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Keirsten Morris | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | François Dagenais | Prosthetic Designer |
Camera | Rion Gonzales | Camera Operator |
Camera | Liam Ward | Camera Operator |
Directing | Josh Keller | Third Assistant Director |
Art | David Lewington | Set Designer |
Crew | Kiante Elam | Stunt Double |
Directing | Kristen Calibaba | Third Assistant Director |
Costume & Make-Up | Alexander Narizni | On Set Dresser |
Art | Kris Kearns | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Vann E. Gouweleeuw | Assistant Makeup Artist |
Crew | Torianna Lee | Stunt Double |
Crew | Dylan Rampulla | Stunt Double |
Crew | Billy Oliver | Stunt Driver |
Crew | Mark Schneider | Stunt Driver |
Costume & Make-Up | Jennelle Greene | Assistant Makeup Artist |
Camera | Michael Fylyshtan | Camera Operator |
Crew | Patrick Baxter | Makeup Effects |
Art | Olivia Edmonds | Art Department Coordinator |
Costume & Make-Up | Kevin Barry | Assistant Costume Designer |
Sound | Andy Gershon | Music Supervisor |
Art | Michael Nesbitt | Assistant Art Director |
Costume & Make-Up | Lisa Deveaux | Makeup Artist |
Crew | Traci Loader | Makeup Effects |
Costume & Make-Up | Marcos Smith | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Paulina Harcus | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Donna Hunt | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Allison Mondesir | Hair Department Head |
Production | Oren Koules | Producer |
Directing | Darren Lynn Bousman | Director |
Production | Mark Burg | Producer |
Writing | Pete Goldfinger | Writer |
Writing | Josh Stolberg | Writer |
Production | James Wan | Executive Producer |
Production | Leigh Whannell | Executive Producer |
Art | Terri Drennan | Set Decoration |
Production | Daniel J. Heffner | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Laura Montgomery | Costume Design |
Art | Anthony Cowley | Production Design |
Production | Chris Rock | Executive Producer |
Art | Greg Chown | Art Direction |
Sound | Charlie Clouser | Original Music Composer |
Camera | Jordan Oram | Director of Photography |