Na de ondergang van de wereld wordt de jonge Furiosa meegenomen uit de Green Place of Many Mothers en komt ze in handen van een grote motorbende aangevoerd door Warlord Dementus. Op hun tocht door de woestijn bereiken ze de Citadel, waar Immortan Joe de baas is. Terwijl de twee tirannen om de macht strijden, moet Furiosa vele beproevingen doorstaan en een manier vinden om terug te kunnen keren naar huis.
Nee, helaas is Furiosa: A Mad Max Saga nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Visual Effects | Diego O. Gonzalez | Visual Effects |
Writing | George Miller | Writer |
Writing | Nico Lathouris | Writer |
Directing | P.J. Voeten | First Assistant Director |
Directing | Guy Norris | Second Unit Director |
Crew | Guy Norris | Stunt Coordinator |
Sound | Robert Mackenzie | Sound Designer |
Editing | Eliot Knapman | Editor |
Visual Effects | Andrew Jackson | Visual Effects Supervisor |
Editing | Eric Whipp | Colorist |
Art | Colin Gibson | Production Design |
Editing | Margaret Sixel | Editor |
Costume & Make-Up | Jenny Beavan | Costume Design |
Camera | Simon Duggan | Director of Photography |
Crew | Olga Miller | Stunt Double |
Crew | Richard Norton | Fight Choreographer |
Crew | Mark Tearle | Stunt Coordinator |
Crew | Hayley Wright | Stunt Double |
Crew | Jacob Tomuri | Stunt Coordinator |
Crew | Ben Smith-Petersen | Stunts |
Sound | Jordan Anastasi | Boom Operator |
Sound | James Ashton | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | James Ashton | Sound Designer |
Sound | Duncan Campbell | Foley Mixer |
Sound | Gunay Demirci | First Assistant Sound Editor |
Sound | Tom Heuzenroeder | Sound Effects Editor |
Sound | Tom Holkenborg | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Sue Kerr | First Assistant Sound Editor |
Sound | Robert Mackenzie | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Adrian Medhurst | Foley Artist |
Sound | Marisa Marsionis | Assistant Dialogue Editor |
Sound | Jessica Meier | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Jessica Meier | Sound Editor |
Sound | James Nowiczewski | Boom Operator |
Sound | Ben Osmo | Production Sound Mixer |
Sound | Claire Read | Sound Assistant |
Sound | Angus Robertson | ADR Mixer |
Sound | Sonja Stojkov | Second Assistant Sound |
Sound | Tara Webb | Sound Effects Editor |
Sound | Michal Zoltkowski | Second Assistant Sound |
Production | Rachael Gill | Associate Producer |
Production | Dean Hood | Executive Producer |
Production | Mark Scoon | Executive In Charge Of Production |
Production | Nikki Barrett | Casting |
Art | Nicholas Dare | Art Direction |
Art | Jacinta Leong | Art Direction |
Art | Katie Sharrock | Set Decoration |
Crew | Jacob Tomuri | Stunts |
Art | Sophie Nash | Supervising Art Director |
Art | Shane Baxley | Conceptual Design |
Art | Gabrielle Carey | Set Designer |
Costume & Make-Up | Laura Egan | On Set Dresser |
Art | Darren Fieldhouse | Construction Foreman |
Art | Lachlan Gilmore | Painter |
Art | Greg Hajdu | Construction Coordinator |
Art | Dane Hallett | Concept Artist |
Crew | Meg Hamilton | Prop Maker |
Costume & Make-Up | Mark Harman | On Set Dresser |
Art | Matt Hatton | Concept Artist |
Art | Aaron Jordin | Painter |
Art | Annette Mackie | Concept Artist |
Art | Kate McCowage | Assistant Art Director |
Art | Mackenzie Platt | Set Designer |
Art | Joanna Pullen | Property Master |
Art | Kate Rawlins | Assistant Art Director |
Art | Mark Sexton | Storyboard Artist |
Art | Kevin Silva | Concept Artist |
Crew | Phillip Telford | Carpenter |
Art | Tyler O'B Wallis | Props |
Art | Lucy Wyborn | Set Dresser |
Production | Pete Chiappetta | Executive Producer |
Production | Anthony Tittanegro | Executive Producer |
Production | Andrew Lary | Executive Producer |
Crew | Chong Wei Zhang | Stunt Double |
Crew | Tim Wong | Fight Choreographer |
Directing | George Miller | Director |
Production | George Miller | Producer |
Production | Doug Mitchell | Producer |
Sound | Tom Holkenborg | Original Music Composer |