Een gekwelde vader is er getuige van dat zijn zoontje sterft wanneer hij op kerstavond in het kruisvuur van een bende terechtkomt. Terwijl hij herstelt van een wond die hem zijn stem kost, maakt hij van wraak zijn levensmissie en begint hij aan een zwaar trainingsregime om de dood van zijn zoon te wreken.
Camera | Sharone Meir | Director of Photography |
Writing | Robert Archer Lynn | Writer |
Production | David Haring | Executive Producer |
Production | Joe Gatta | Executive Producer |
Production | Ruzanna Kegeyan | Executive Producer |
Production | Mike Gabrawy | Executive Producer |
Production | Will Flynn | Executive Producer |
Production | Luke Daniels | Co-Producer |
Production | John Woo | Producer |
Editing | Zach Staenberg | Editor |
Production | Chelsea Ellis Bloch | Casting |
Production | Alejandro Reza | Casting |
Production | Marisol Roncali | Casting |
Art | Grant Armstrong | Production Design |
Art | Julieta Jiménez | Supervising Art Director |
Art | Juan Felipe Kattah | Art Direction |
Art | Claudia Brewster | Set Decoration |
Costume & Make-Up | María Estela Fernández | Costume Design |
Sound | Marco Beltrami | Original Music Composer |
Production | Axel Uriegas | Production Supervisor |
Production | Perla Martínez | Associate Producer |
Production | Tony Mark | Executive Producer |
Production | Alan Pao | Co-Producer |
Production | Zach Staenberg | Co-Producer |
Editing | Sam Schlenker | Additional Editor |
Editing | Brent McReynolds | Additional Editor |
Crew | Santiago de la Paz | Post Production Supervisor |
Crew | Luis Antonio Delgado | Post Production Supervisor |
Production | Fernando Uriegas | Line Producer |
Directing | James M. Churchman | Second Unit Director |
Directing | Daniel Flores | Second Assistant Director |
Directing | René Villarreal | First Assistant Director |
Art | Ivelin Buenrostro | Graphic Designer |
Art | Armando Patiño | Graphic Designer |
Art | Hugo A. Reyes | Property Master |
Art | Clementina Vazquez | Set Dresser |
Sound | Mark P. Stoeckinger | Sound Designer |
Sound | Yu Xin Boon | Dialogue Editor |
Sound | Alan Freedman | ADR Mixer |
Sound | Israel Hernández | Boom Operator |
Sound | Tim Gomillion | Sound Recordist |
Sound | Lan Long | Foley Artist |
Sound | Michael Miller | ADR Mixer |
Sound | Xuewei Zhang | Sound Editor |
Sound | Wei He | Supervising Sound Editor |
Sound | Xiao'ou Olivia Zhang | Supervising Sound Editor |
Sound | David Giammarco | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Roland N. Thai | Sound Designer |
Visual Effects | Daniel Cordero | Special Effects Supervisor |
Crew | Nicole Soriano | Special Effects Coordinator |
Visual Effects | Craig Lyn | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Chavan Renuka | Visual Effects Producer |
Crew | Jeremy Marinas | Stunt Coordinator |
Camera | Carlos Correa | Camera Operator |
Camera | Fabián Solano | Camera Operator |
Sound | Angela Claverie | Music Editor |
Sound | Spencer Wright | Music Editor |
Sound | Thomas Kresge | Orchestrator |
Directing | Mariana Gironella | Script Supervisor |
Visual Effects | Mukherjee Aniruddha | Visual Effects Supervisor |
Camera | Eric Catelan | Steadicam Operator |
Camera | Eric Catelan | "A" Camera Operator |
Sound | Joe Rodriguez | Music Supervisor |
Sound | Javier Nuño | Music Supervisor |
Directing | John Woo | Director |
Production | Basil Iwanyk | Producer |
Production | Erica Lee | Producer |
Production | Christian Mercuri | Producer |
Production | Lori Tilkin | Producer |
Production | Joel Kinnaman | Executive Producer |
Editing | Sam Schlenker | Assistant Editor |
Sound | Zeyu Wang | Sound Editor |
Sound | Roland N. Thai | Sound Editor |
Sound | Nicholas Interlandi | Sound Editor |
Sound | Paul P. Soucek | Assistant Sound Editor |
Sound | Mark Coffey | Assistant Sound Editor |
Sound | Zhenan Zhang | Foley Editor |
Sound | Liu Xiaoyang | Foley Artist |
Sound | Xie Zhenheng | Foley Recordist |
Camera | Carlos Latapi | Still Photographer |
Crew | Fernando Uriegas | In Memory Of |
Production | Tony Mark | Unit Production Manager |
Camera | Fernando Blanc | "B" Camera Operator |
Camera | Enrique Rubio | Drone Pilot |
Costume & Make-Up | Nayeli Mora | Key Makeup Artist |
Sound | Andres Moreno | Sound Mixer |
Art | Héctor del Olmo | Art Direction |
Art | Shunashy Marlene Rios | Set Designer |
Art | Walter Sendra | Storyboard Artist |
Art | Giacomo G. Ghiazza | Storyboard Artist |
Art | Mark Vena | Storyboard Artist |
Editing | Brent McReynolds | First Assistant Editor |