Als de Hartenkoningin Auradon bedreigt, moeten haar opstandige dochter Red en Cinderella's perfectionistische dochter Chloë hun krachten zien te bundelen. Ze reizen terug in de tijd en proberen de traumatische gebeurtenis te voorkomen die de Hartenkoningin zo harteloos heeft gemaakt.
Nee, helaas is Descendants: The Rise of Red nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Art | Mark Hofeling | Production Design |
Directing | Jennifer Phang | Director |
Writing | Russell Sommer | Writer |
Writing | Dan Frey | Writer |
Crew | Isabelle Fretheim | Stunts |
Directing | Chelsea Bruland | Second Unit Director |
Crew | Chelsea Bruland | Stunt Coordinator |
Crew | Lorena Abreu | Stunt Double |
Crew | JoJo Lambert | Stunts |
Crew | Caitlin Dechelle | Stunt Double |
Crew | C.C. Ice | Stunts |
Crew | John Nania | Stunts |
Crew | Thomas Patrick Ryan Watson | Stunts |
Production | Gary Marsh | Executive Producer |
Production | Wendy S. Williams | Producer |
Editing | Katie Ennis | Editor |
Crew | Ashley Wallen | Choreographer |
Camera | Declan Quinn | Director of Photography |
Production | Jennifer Phang | Co-Executive Producer |
Production | Suzanne Todd | Executive Producer |
Production | Mahita P. Simpson | Co-Executive Producer |
Writing | Josann McGibbon | Characters |
Writing | Sara Parriott | Characters |
Production | Russell Sommer | Co-Producer |
Production | Dan Frey | Co-Producer |
Directing | Senica Billingsley | First Assistant Director |
Production | Stephen Bowman | Co-Producer |
Production | Wendy S. Williams | Unit Production Manager |
Directing | Mark E. Brown | Second Assistant Director |
Production | Kimberly Wistedt | Local Casting |
Production | Alexis Frank Koczara | Casting |
Production | Craig Fincannon | Local Casting |
Production | Lisa Mae Fincannon | Local Casting |
Production | Christine Smith Shevchenko | Casting |
Production | Christine Bonnem | Location Manager |
Crew | Ken Gorrell | Special Effects Coordinator |
Sound | John Skoglund | Production Sound Mixer |
Art | David H. Nash | Construction Coordinator |
Costume & Make-Up | Andrea Jackson | Hair Department Head |
Production | Curt Ingram | Production Accountant |
Art | Stephen P. Noell | Property Master |
Costume & Make-Up | Essie Cha | Makeup Department Head |
Art | Devita Walker | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Katie Ballard | Wig Designer |
Production | Matt V. Messina | Assistant Location Manager |
Production | Lauren Sobczak | Production Coordinator |
Art | Hunter Brown | Art Direction |
Camera | Darwin Montana Browne | Key Grip |
Sound | Mark Friedgen | Supervising Sound Editor |
Sound | Brian Harman | Sound Re-Recording Mixer |
Editing | Clinton Steeds | Assistant Editor |
Lighting | Mitchell Mcdannald | Gaffer |
Directing | Michele Haberman | Script Supervisor |
Editing | Julia Wong | Additional Editing |
Editing | Jennifer Davidoff Cook | Assistant Editor |
Visual Effects | Dan Dixon | Visual Effects Supervisor |
Sound | David E. Fluhr | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | John Croker | Transportation Coordinator |
Visual Effects | Gazzal Dhami | Visual Effects Coordinator |
Sound | Amber Funk | Music Editor |
Visual Effects | Terry Hutcheson | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Julia Caston | Costume Design |
Costume & Make-Up | Emilio Sosa | Costume Design |