In Book Club: The Next Chapter gaan de vier vriendinnen van de boekenclub voor het eerst van hun leven op een echte meidentrip... naar Italië. Als de boel ontspoort en er geheimen boven water komen, verandert wat een ontspannen vakantie had moeten zijn in een uitzonderlijk avontuur kriskras door het land.
Op het ijs in Sint-Petersburg steelt een schaatsende zakkenroller het hart van een adellijke dochter. Maar hun liefde wordt gedwarsboomd door de heersende macht.
Na de Tweede Wereldoorlog gaat de jonge vrouw Anni tegen de wensen van haar familie (bakkers uit de hogere middenklasse) in door te trouwen met Veikko, een jonge houthakker en gewonde oorlogsveteraan. Samen doorstaat het stel armoede, ziekte, het barre met sneeuw bedekte land en Anni’s minstens net zo kille vader, in een Finland dat diep verdeeld is door de oorlog. Terwijl ze zwoegen om een huis en een leven voor zichzelf op te bouwen in de Finse wildernis, ontdekken ze de kracht van liefde, gemeenschap en de weerbaarheid van het land zelf, dat hen datgene verschaft wat ze het hardst nodig hebben: hoop.
Nadat een tovenares de middeleeuwse ridder Sir Cole (Josh Whitehouse) naar het hedendaags Ohio brengt tijdens Kerst, wordt hij vrienden met Brooke (Vanessa Hudgens), een slimme en vriendelijke scheikundelerares die al lang niet meer in de liefde gelooft. Brooke maakt Sir Cole wegwijs in de moderne wereld en helpt hem met zijn mysterieuze zoektocht - de enige mogelijkheid om hem terug naar huis te brengen. Maar terwijl hij en Brooke dichter naar elkaar toegroeien, begint Sir Cole te twijfelen over hoe graag hij eigenlijk terug wil naar zijn oude leven.
Jenn Carter en Sol Chau zijn een charmant en levenslustig paar dat net verloofd is. Alles lijkt ze mee te zitten totdat Sol de diagnose krijgt dat hij leverkanker heeft en in de terminale fase zit. Hun toekomstdromen en plannen om in de zomer te trouwen vallen in duigen. In een race tegen de klok zetten hun familie en vrienden een fundraising op om in twee weken tijd een bruiloft te organiseren. Tot hun verrassing krijgen ze hartverwarmende reacties van mensen uit de hele wereld, die met hun genereuze donaties hun steun willen betuigen. Hun band wordt hierdoor nog sterker en ze realiseren zich dat ware liefde geen grenzen kent.
Een gebouw bestuurd door artificial intelligence wordt gevoed door menselijke emoties. Door een softwarematige fout wordt de AI verliefd op een echt meisje. De AI weet het gebouw te ontvluchten en het lichaam van een echte man over te nemen. In deze hoedanigheid probeert hij de liefde van het meisje te winnen.
Ga mee met de Portokalos-familie tijdens hun reis naar een familiereünie in Griekenland voor een hartverwarmende en hilarische trip vol met liefde en onverwachte wendingen.
Een onafhankelijke piloot vecht om haar familiebedrijf te behouden, maar wordt verliefd op de man die is uitgestuurd om haar luchtvaartactiviteiten voorgoed te beëindigen.
Zeynep Altin is aan het eind van haar Latijn. Ze is overwerkt, ondergewaardeerd door haar man, dochter en ouder wordende vader, en als klap op de vuurpijl heeft het uitvaartcentrum zojuist haar geliefde overleden moeder in een mannenpak gestoken in plaats van in haar lievelingsjurk. Dat is de druppel voor Zeynep, die München ontvlucht voor het Kroatische eilandhuisje dat haar moeder jaren geleden stiekem heeft gekocht, in de hoop daar rust te vinden en zichzelf terug te vinden. Maar ze heeft geen rekening gehouden met Josip, een ruige eilandbewoner die de vorige eigenaar van het huisje was. Hij blijkt nog steeds op hetzelfde stuk land te wonen.
Yoginder Vashisht (Rishi Kapoor), de decaan van het St. Theresa College, is ernstig ziek. Verschillende studenten uit zijn laatste jaar aan het St. Theresa College gaan hem bezoeken. Samen halen ze herinneringen op van hun schooltijd en de "Student of the Year" competitie. In flashbacks zien we hoe Rohan Nanda (Varun Dhawan), de zoon van een rijk zakenman die worstelt met een complexe relatie met zijn vader, en Abhimanyu "Abhi" Singh (Sidharth Malhotra), die uit de middenklasse komt, strijden om de liefde van Shanaya (Alia Bhatt), en hun rivaliteit bereikt een hoogtepunt op een afmattende "Student of the Year" competitie.
Een jonge vrouw in Los Angeles wordt verliefd op een man via een dating-app en reist naar zijn geboorteplaats aan de oostkust om hem met kerst te verrassen, maar ontdekt dat ze is overvallen . Haar verliefdheid woont inderdaad in dezelfde stad, en de man die haar heeft bedrogen, biedt aan om ze te regelen, als ze zich voordoet als zijn vriendin voor de vakantie.
Debbie en Peter zijn beste vrienden en totale tegenpolen. Zij hunkert naar routine met haar zoon in LA, hij houdt van verandering in NY. Als ze voor een week van huis en leven ruilen ontdekken ze dat wat ze denken te willen misschien niet is wat ze werkelijk nodig hebben.
Addie is een chiropractor uit New York City en ontvangt per ongeluk een sms van 'Nana'. De toevallige tekst verandert in een liefdevolle vriendschap tussen de moederlijke Nana en Addie, die nu regelmatig communiceren. Nana nodigt Addie uit om de vakantie in Vermont door te brengen. Het is perfect als een ansichtkaart en precies zoals Nana heeft beschreven, op één verrassing na. Nana's alleenstaande zoon, James, een reizende dokter, is ook thuis tijdens de vakantie. Gedurende drie opeenvolgende jaren zijn James en Addie samen tijdens de feestdagen, maar pas als ze allebei vrijgezel zijn, beginnen ze elkaar in een ander licht te zien.
In het drukke Bareilly leeft de familie Mishra. Dochter Bitti is een vrije geest, waardoor ze zich niet thuis voelt in de kleine stad en geen geschikte man kan vinden. Het idee van trouwen en de druk die ze voelt, doen haar besluiten om van huis weg te lopen.