De ambitieuze dertiger Evi (Katja Herbers) is klaar voor de promotie van haar leven, een baan in Rio de Janeiro! Haar vriend (Lykele Muus) heeft de koffers al gepakt, als blijkt dat haar baas (Carly Wijs) hele andere plannen met haar heeft. Evi wordt verantwoordelijk voor een groot project in Terneuzen. WAAR? Juist ja, Terneuzen. Weigeren is geen optie, haar carrière hangt af van het succes in Zeeuws-Vlaanderen. Ze laat haar comfortabele stadse leventje, haar vriend en twee beste vriendinnen (Imanuelle Grives, Elise Schaap) achter in Rotterdam en begint met vallen en opstaan aan haar nieuwe bestaan. Ze stuit op veel weerstand van de lokale bevolking en het lijkt wel alsof álles tegenzit. Maar wanneer ze de stoere schipper Stijn (Maarten Heijmans) ontmoet, ontdekt ze dat deze uithoek meer is dan alleen maar uitgestrekte landerijen. Zou Evi dan toch kunnen aarden in de Zeeuwse klei of keert ze zo snel mogelijk terug naar Rotterdam?
Felix geniet volop van zijn vrijgezelle bestaan; hij is heel gelukkig met een leven zonder vaste relatie en kinderen. Totdat een one night stand door een bizar incident eindigt in het ziekenhuis en hij de diagnose krijgt dat hij voor eeuwig onvruchtbaar zal zijn.
Aruna is halverwege de dertig, gelukkig en een trotse vrijgezel. Ze is een epidemioloog, maar haar echte passie is eten. Wanneer ze gevallen van vogelgriep moet gaan onderzoeken in verschillende steden in de Indonesische archipel, neemt ze haar twee beste vrienden mee om samen met haar te eten.
Deze biografische film geeft het leven van de bekende Engelse schrijver D.H. Lawrence weer. Naast zijn literaire werken komen ook zijn persoonlijke facetten aan bod. Zijn aparte verhouding met zijn vrouw, het feit dat hij ook op mannen viel en één van zijn belangrijkste boeken die jarenlang niet in Engeland mocht verschijnen maakten het leven van Lawrence niet altijd even gemakkelijk.
Als een aspirant-rockzanger zijn beroemde sertanejo lookalike moet vervangen, staat hij voor een ingrijpende keuze: zijn eigen identiteit verliezen of zijn hart volgen.
Stefano is voor werk naar Canada geëmigreerd en is nog steeds verliefd op Maria. Hij schrijft haar met het voorstel om bij volmacht met haar te trouwen. Als alles klaar is, ontdekt Maria dat haar zus Lisetta, verleid door een nobele schurk, een kind verwacht. Bij de geboorte van het kind werd Maria, zoals het toeval wilde, er zelf van beschuldigd de pasgeborene in de steek te hebben gelaten en gevangengezet. Slechts twaalf jaar later ontdekt Stefano de waarheid en probeert hij zich te verzoenen met Maria.
Nadat ze is thuisgekomen uit Londen voor de begrafenis van haar oma, brengt Abril tijd door met een ex. Ze realiseert zich hoe erg ze haar oude leven in Sevilla heeft gemist.
Wanneer een stel pasgetrouwde muzikanten tijdens hun huwelijksreis op het eiland vast komt te zitten in een storm, worden ze geconfronteerd met moeilijke waarheden die hun huwelijk kapot kunnen maken.
Na verraad op het werk wordt een financiële professional assistent van een bruidsjamaan om haar enige overgebleven bezit te redden – en van het leven te houden.
Veertien jaar na dato vertrekt een getrouwde man naar Amsterdam om de vrouw te zoeken van wie hij hield en die hem verliet. Maar hij moet kiezen waar zijn hart ligt.