Dummie heeft heimwee. Hij wil terug naar Egypte om het graf van zijn ouders te zoeken, zodat hij afscheid van hen kan nemen. Klaas ziet die reis helemaal niet zitten. Hij vindt vliegen naar Egypte maar eng, het kost veel te veel geld en Dummie heeft geen paspoort.
Nancy Vincenza Kulik, een Italiaans-Amerikaanse grootmoeder uit Fort Lee, New Jersey, heeft veel uitdagingen en triomfen meegemaakt. Maar ze benadert de reis van het leven altijd met liefde, veerkracht en vreugde, deels geïnspireerd door een andere Italiaanse grootmoeder, filmster Sophia Loren.
Twee koppels krijgen een ongeluk tijdens een boottocht. Wanneer een charismatische vreemdeling aan boord komt om te helpen, verandert hun vakantie in een nachtmerrie.
De pijnlijke jeugd van Robin Wiltshire werd gered door westerns. Nu leeft hij op de grens van zijn dromen en traint hij de paarden waar hij van houdt voor het grote scherm.
Er is veel veranderd in de levens van onze mannen, maar ook in Mannenharten 2 blijkt de liefde weer alles behalve een sprookje. Zo drijft de baby van Wouter en Nicole hen vooral uit elkaar. Als beginnend kinderboekenschrijfster heeft ze vooral oog voor haar leuke boeken en dito uitgever. Met als gevolg dat Wouter zich nog één keer in het onbezonnen studentenleven stort. Samen met Tim, die net terug is van zijn reis en besloten heeft een tijdje single te blijven, wat makkelijker gezegd is dan gedaan. Dennis valt als een blok voor een nieuw zangtalent, maar zij laat zich niet zo makkelijk inpakken. Evenals Niels, die besluit het na een versiercursus over een hele andere boeg te gooien. En dan is er nog de hopeloos romantische Younes, die op zoek is naar het meisje waar hij één onvergetelijke nacht mee beleefde. Kortom: de zoektocht naar liefde gaat in alle hevigheid verder!
Deze diepgaande sportdocumentaire van de met een Emmy bekroonde broers Chapman en Maclain Way vertelt het verhaal van de America's Cup-zeilwedstrijd in 1983, waarin de Australia II, onder leiding van schipper John Bertrand, naar een historische overwinning zeilde tegen de US Liberty.
Na de dood van zijn koning moet een ruiter zich opofferen om hem in het hiernamaals te dienen, maar onverhoedse afleidingen leiden tot een onverwachte tragedie.
Diep in de jungle kruist een groep Mexicaanse kauwgomwerkers hun pad met Agnes, een mysterieuze Belizaanse vrouw. Haar aanwezigheid verlevendigt de fantasieën en verlangens van die mannen, zonder te weten dat ze een oude Maya-legende hebben gewekt.